Gemma GalganiZákladné údajeŽivotopisFotogalériaGemmine slováZázraky a milostiLinky/LiteratúraSlovníček Modlitby O stránke/KontaktNávštevná kniha

Relikvia svätej Gemmy Galgani


Relikvia svätej Gemmy GalganiAko získať relikviu tejto našej svätej sestry? Sanktuárium svätej Gemmy v Taliansku ponúka tieto relikvie, pričom ich posiela poštou za sumu 5 euro. Avšak podľa mojej vlastnej skúsenosti aj podľa skúseností ďalších ľudí vám relikviu pošlú úplne zdarma a pribalia aj obrázky.

Jedná sa o malý otvárací medailónik, obsahujúci malú časť látky, ktorá pochádza z Gemminho oblečenia. Ako ho získať? Postupujte nasledovne:

Krok 1:

Otvorte si stránku http://www.santagemma.it/carrello/oggetti.asp?pn=4. Kliknite na obrázok relikvie, ako to ukazuje červená šípka:

Krok 1

Krok 2:

Objaví sa okienko, v ktorom zvoľte "Acquista subito" ("Získať teraz").

Krok 2


Krok 3:

Zobrazí sa obsah "nákupného košíka", ktorý teraz obsahuje túto relikviu v cene 5 euro. Kliknite na tlačidlo "ACQUISTA" ("Získať").

Krok 3


Krok 4:

V prípade, že ste už zaregistrovaný, vyplňte svoj email a heslo. Ak ste však ešte nič neobjednávali, musíte sa zaregistrovať. Kliknite na "nuova registrazione" ("nová registrácia").

Krok 4


Krok 5:

Teraz sa objaví formulár, kde zadajte všetky potrebné údaje a potvrďte tlačidlom OK.

Krok 5

Tým je registrácia dokončená a onedlho vám príde email, že vaša objednávka je zaznamenaná. Potom zostáva už len čakať :). U mňa to trvalo 9 dní, no môže sa to natiahnuť aj na 2 týždne alebo možno aj viac. Trpezlivosť ruže prináša :)...

[Späť na začiatok stránky]